Penis pompası nasıl kullanılır?

penis büyütücü kullanımı

penis pompası nasıl kullanılır

Penis pompası, vakum yöntemi ile peniste bulunan kılcal damarlara daha fazla kan pompalanması ile penis büyümesi ve kalınlaşması sağlayan bir üründür.Penis pompası kullanımda hijyen kurallarına uyulması sağlık açısından oldukça önemlidir. Kullanım öncesi ve sonrasında muhakkak temizlenmelidir.Penis pompa temizliğini ılık su ile yapabilirsiniz.

Sitemizden satın aldığınız penis pomplarının kutusunda türkçe kullanım talimatları mevcuttur.

Penis pompası kullanımı
Sitemizden satın aldığınız Penis pompası, penise takılır daha sonra vakuma takılı valf sayesinde basın uygulanır.Basınç etkisiyle penis dokularına daha fazla kan akışı sağlanır. Bu uygulama birkaç kez tekrar edilir.
Penis pompasının ortalama 1 ay boyunca haftada 1 – 2 kez düzenli kullanılması penis boyunun 1ile 2 cm’lik bir uzama sağladığı tespit edilmiştir.
Penis pompası kullanımının sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Ancak penis pompası satın alırken:
– Üretici firmanın bilinir bir firma olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.Aksi durumda yaptığınız işlem hiç bir işe yaramayacaktır.
– Kullanılan malzemelerin tıbbi standartlara uygun ve insan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.Tavsiyemiz CE belgesi olan pompaları tercih etmeniz.
Penis pompasının işlevi
Penis pompası, penis boyunun uzamasına, penisin kalınlaşmasına ve penis eğriliklerinin düzelmesine yardımcı olan bir araçtır. Ayrıca, penis pompaları ereksiyonun daha uzun süreli olmasını, daha sert olmasını ve orgazmın daha güçlü yaşanmasına yardımcı olur. Uzun süreli penis pompası kullanımı ile penis eğriliklerinin düzeltilmesinde de yardımcı olmaktadır.

1 Yorum

  1. serdar dedi ki:

    Bende penis pompası almayı düşünüyorum.umarım gerçekten işe yarıyordur.

Yorum Ekleyin

Copyright © 2016 Penis Pompası · · penis pompası penis pompaları
orjinal pompa penis pompa satış
penis pompası