penis pompaları

penis pompası

garantili penis pompası

İnsanlık tarihinden beri penis büyütmek için bir çok yöntem kullanılmıştır.Ekiler çeşitli bitkilerden oluşan karışımlarla yaptıkları özel bir kremle penisi uzatmak için bu kremleri kullanıyorlardı.Fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaklaşık 50 yıldan beri erkekler bunun için penis pompası kullanmaktadırlar.Günümüzde bir çok internet sitesinde çeşitli penis pompaları satılmaktadır.Fakat burda dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar bulunmaktadır.

Penis pompası alırken nelere dikkat etmeliyiz

1-Öncelikle aldığınız penis pompasının orjinal ve dünya markası bir penis pompası olmasına dikkat etmelisiniz.Çin malı yada ismini daha önce hiç duymadığınız her hangi bir penis pompasını almamlısınız.

Sitemizdeki penis pompaları uzman doktorların tavsiyesi olan penis pompalarıdır.Bu nedenle kafanızda her hangi bir kuşku olmasına gerek yoktur.Ayrıca özelikle Prostat içinde çok faydalı bu penis pompları hiç bir şekilde sağlığa zararları yoktur.

2-Ucuz kaliteli penis pompası diye yazan piyasa değerinin çok çok altındaki penis pompalarına inanmayınız.

3-CE Belgesi olmayan TSE Standartlarına uygun olmayan penis büyütücü pompalarını kesinlikle kullanmayın.Bu tür pompaların faydadan daha çok size zararı olabilir.

4-Satın aldığınız penis pompasının kapalı orjinal kutusunda olmasına dikkat ediniz.Eğer boşet içerisinde yada bir kağıda sarılıp gönderilmişse o pompayı kullanmayınız.

5-Satın aldığınız penis pompasının vakum gücünün yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekir.Çünkü vakum gücü düşük bir penis pompası kılcal damarları istenilen miktarda genişletemez.Bu da penis boyunuzun uzamamasına sebeb olur.

penis pompası kullanımı

en iyi penis pompaları

Bu yukarıda saydıklarımız dışında aldığınız penis pompasının faturalı ve satın aldığınız firmanın adres telefon bilgilerinin olmasına dikkat etmelisiniz.

Biz firma olarak yaklaşık 15 yıldan beri penis pompalarının  satışını yapan büyük bir firmayız.Sitemizden sipariş verdiğiniz penis pompası orjinal kutusu ile kapalı paket şeklinde size kapıda ödemeli olarak kargo ile gönderilmektedir.Göndermiş olduğumuz kargo poşetin üzerinde her hangi bir firma ismi yada resim bulunmamktadır.

Sitemizdeki penis pompaları kişinin bünyesine bağlı olarak ortalama 3 ay içerisinde 4 ile 7 cm arasında bir büyüme sağlamaktadır.Düzenli kullanıldığı taktirde ayda ortalama 1-2 cm garanti uzama sağlamaktadır.

penis pompası nasıl kullanılır

Sitemizden satın aldığınız penis pompalarının kullanım kılavuzu kutusunda bulunmaktadır.Kullanım kılavuzundaki talimatları dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

2 Yorumlar

  1. devran dedi ki:

    ben burdan yaklaşık 9 1 yıl önce pompa satın almıştım.pompa güzel işede yarıyor fakat pompanun contası eskidi yenisini nasıl alabilirim?

  2. kenan dedi ki:

    Sizden bu ürünü sizin tavsiyeniz üzerine mağazanızdan almıştım.Pek işe yarayacağını zannetmemiştim.Bir aydır kullanıyorum ve ortalama 1.5 cm.kadar gelişme oldu.İnanılmaz bir gelişme.Mağazanızdaki arkadaşa teşekkür ediyorum,onun tavsiyesine uyup iki üç ay daha kullanmaya devam edeceğim.Tekrar teşekkürler,hayırlı işler.

Yorum Ekleyin

Copyright © 2016 Penis Pompası · · penis pompası penis pompaları
orjinal pompa penis pompa satış
penis pompası