penıs boyu nasıl uzatılır

penis büyütücü

penıs boyu nasıl uzatılır

Etkili penis büyütme yöntemleri ile penisinizin boyunu uzatmak artık çok kolay.Penis büyütmek bir çok erkeğin kafasını sürekli kurcalayan bir konudur.Özelikle cinsel ilişki esnasında sorun yaşayan erkeklerin bu konuda penis büyütülebilirmi diye düşünebilirler.Belki daha önce size kimse penis büyütülemez demiş olabilir.Ama biz size penis boyunuzu büyütebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bunun için yapmanız gereken orjinal kaliteli bir penis büyütücü pompa almanız gerekiyor.İşin başında kalitesiz ve sıradan bir penis pompası kullanmaya çalışırsanız daha başından kaybedersiniz.

Bunun için sitemizdeki penis pompalarından her hangi birini satın alabilirsiniz.Daha sonra penis pompasını kullanım talimatlarındaki gibi kullanmaya başlayarak 3 ay içerisinde yaklaşık 6-7 cm civarında bir büyüme elde edebilirsiniz.

Bu yöntemin dışında pompanın daha çok etkili olması içinde bir kaç egzersiz yapmanızıda tavsiye edebiliriz.Bu egzersizleri yapmanız sonuca daha çabuk ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Penis büyütmek için size bir kaç egzersiz vereceğim lütfen bu egzersizleri penis pompasını kullandıktan sonra yapınız.

1-Penisi çekme egzersizi:

Penisinizi inik haldeyken başından tutarak ileriye doğru 1-2 dakika boyunca gergin bir şekilde bekletin.Penisin köküden itibaren gergin bir şekilde olduğunu ve uzadığını göreceksiniz.

Bu uygulamayı aşağı yukarı sağa sola ortalama 1-2 dakika yapmanız gerekiyor.Bu egzersiz penis gelişiminde en faydalı egzersizlerden bir tanesidir.Çekerek penis uzatma metodu denemiş bir yöntemdir.Bu nedenle bu egzersizi sürekli yapabilirsiniz.tavsiye günde 10 dakikanızı buna ayırabilirsiniz.

2- Sıkma Egzersizi:

Penisiniz yarı kalkık haldeyken elinize kayganlaştırıcı jeli sürün.Sağ işaret parmağınızla baş parmağınız penis kökünde O oluşacak şekilde birleştirin.Ve başına doğru kaydırmaya başla.Sağ elin penisin başına ulaştığında aynı işlemi sol elinlede uygula.Her tekrar 4-5 sn sürmelidir.

Bu egzersiz penisin kalınlaşması için en gerekli egzersizdir.Bu iki egzersizi penis pompa ile beraber kullandığınız taktirde güzel sonuçlar elede edmenizi sağlayacaktır.

Yorum Ekleyin

Copyright © 2016 Penis Pompası · · penis pompası penis pompaları
orjinal pompa penis pompa satış
penis pompası