Neden penisimi büyütmeliyim ?

penis nasıl büyütülür

Neden penisimi büyütmeliyim ?

Neden penisimi büyütmeliyim ? 

Birçok erkek ve kadın için penis boyu ve kalınlığı hayati bir önem taşımaktadır. Seks yapmayı seven bir kadın yada erkek için penis boyu ve kalınlığı çok önemli. Çünkü hayatta herşeyiniz var ama ama penisiniz küçük ve sevgilinizle seks yaparken hep ezik hissetmek hiç de iyi bir durum değil.

Unutmayın ki penisinizin boyunun küçük olması  sizin kaderiniz değil. Bunu değiştirmeniz mümkün. Ama neden penisinizi büyütmek zorundasınız. En başta kadınlar büyük sever. Kadınlar  büyük penisi gördüğünde seks başlamadan gözü doyar. Bu büyük penis birazdan içime girecek düşüncesi onların çıldırmasına ve çok daha fazla orgazm olmasına neden olacak. Erkeğini hep güçlü görmek isteyen en baskın karekter kadın bile olsa yatakta büyük bir penisle tatmin olmak ister. Diğer taraftanda penis büyük olunca kadının vajinasına girerken vajina duvarlarına daha fazla baskı yapacağı için oradaki basıncı artırır. Vajinadaki basınç artığında ise yatakta zevkten erimiş bir kadın bulacaksınız karşınızda. Bu nedenle seks shop mağazalarında en çok büyük penisler satılmakta. Tabi namuslu kadın ancak böyle mağazalardan büyük penis alır ve kocasını veya sevgilisini aldatmaz. Kendinide büyük penisle tatmin eder.  Bu kısmı gayet normal ama eşiniz veya sevgiliniz sizi büyük penisli bir erkekle aldatırsa veya penisiniz küçük diye terk ederse işte o zaman çok kötü. Bu kötü duruma düşmemek için penisinizi büyütmelisiniz.

penis-buyutme-teknikleriPenis boyunu uzatmak için bir başka neden ise kadınlardaki isteksizlik problemini ortadan kaldırmak için gereklidir. Bununla ne alakası var diyebilirsin. Kadınlarda büyük penis demek güçlü erkek demektir. Görsel  olarak doyamayan kadında isteksizlik belirir. Çağımızda internet  ortamında porno sitelerine giren kadınlar oradaki büyük penisleri görünce kendi erkeğinde de büyük ve doyurucu penis istemekte. Bunu bulamadığı zaman kadında isteksizlik oluşur. Vajinal kuruluklar ve psikolojik sorunlar oluşur.Kadın sinirli ve huysuz olur. Sonrada kadınınızdaki isteği artırmak ve hatta azdırmak için çeşitli damlalar ve kremler almaktasınız. Bunlara gerek yok. Siz penisinizi büyütün. Hepsi bu.

Erkekler unutmayın kadınların arkadaşları arasında en çok konuştuğu seks hayatlarıdır. Sex hayatı iyi olan kadın diğer kadınlara sevgilisinin ya da kocasının ne kadar büyük penisli olduğunu bir şekilde anlatacaktır. Bu anlamda nasıl orgazm olduğunu anlatacaktır. Çünkü kadınlar diğer kadınları kıskandırmayı sever.Diğer kadınların sizin hakkınızda ne düşündüğünü hayal edebiliyormusunuz. Ben söyleyeyim. Bir an önce sevgilizden ayrılmanızı isteyip sizin yatağınız girmek isteyecek çok kadın olacaktır. Tercih sizin.

Tamam buraya kadar hep kadınların büyük penis isteme nedenlerini anlatmış gibi oldum. Ama hayatın gerçeği de bu. Hocam penisimin büyümesinin bana ne faydası olacak diye soran arkadaşlarımız olabilir. Daha ne olsun. Kadının seks anlamında ve her anlamda kölen olacak. Gizli bir efsane olacaksın çevrende. Pisikolojik olarak daha iyi hissedeceksin kendini. İş yaşamın ve başarıların daha fazla olacak. Öz güvenin artacak. Büyük penis size çok iyi gelecek.

Çok güzel anlattınız da penisimi nasıl büyüteceğim sorusunun detaylarına girmeyeceğim ama bu konuda tüm dünyanın tercih ettiği hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan penis pompalarını öneririm. Penis pompaları sizin penis boyunu kalıcı olarak uzatmakla kalmaz aynı zamanda kalınlaşmasını da sağlar. Aynı zamanda erken boşalma sorununuz ve sertleşme sorununuz varsa  bunları da penis pompası kullanarak kesinlikle giderebilirsiniz. Penis büyütme penis pompasıyla olur. Acayip sağlıksız haplar ve kremler kullanmaktansa veya amaliyatla bıçak altına yatmaktansa en sağlıklı yöntem olan penis pompalarını kullanmanızı öneririm. En iyi  ve sağlıklı yöndem penis pompalarıdır.

1 Yorum

  1. Adnan Tamar dedi ki:

    Penis pompalarının işe yaramayacağını düşünüyordum. 2 ay önce buradan satın aldığım pompa sayesinde 3 cm’e yakın uzama oldu. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Yorum Ekleyin

Copyright © 2016 Penis Pompası · · penis pompası penis pompaları
orjinal pompa penis pompa satış
penis pompası